Wednesday, 25. May 2011  ir  
کسب درآمد از  Cn3 و همه موارد دیگر تقلب است مواظب باشید! تنها اگر فروشگاه شخصی اینترنتی همراه با کالا ارائه دهید آنها تنها...

کسب درآمد از  Cn3 و همه موارد دیگر تقلب است مواظب باشید!

تنها اگر فروشگاه شخصی اینترنتی همراه با کالا ارائه دهید آنها تنها راه درآمد حقیقی از اینترنت است!

ادامه:

این روز ها اگر کسی به طور جد دنبال راهی برای کسب درآمد اینترنتی بگرده و مطالب چندتا سایت یا وبلاگ رو دنبال کنه بی شک با تبلیغات وسیع بسته سی ان سه cn3 در جای جای مختلف اینترنت مواجه میشه اما همواره در نگاه اول این سوال مطرح بوده که این بسته چگونه کار می کند آیا با آموزش راهی جادویی ما را به پول هنگفت می رساند…؟

برای فهمیدن این موضوع بیاید نحوه کار این بسته را با هم بررسی کنیم :این بسته ادعا دارد که بهترین روش کسب درآمد اینترنتی را ارائه می دهد( در ایران) و به صورت خیلی کلی و مبهم به سه روش کسب درآمد اشاره می کند:

– کسب درآمد از طریق ایجاد فروشگاه اینترنتی

2- کسب درآمد اینترنتی از طریق فارکس و بورس جهانی ارز(که به گفته خریدارن بسیار ناقص است)

3- …… که زیاد توضیحاتی نداره و در واقع کار اصلی اینجاست حال ادامه می دهیم

روش اول :این روش ارائه شده که خیلی چیزه شاخ و عجیبی نیست خیلی راحت شما می تونید یک وبلاگ با نام مناسب برای فروشگاه بزنید و با استفاده از سایت های همکاری در فروش برای خود فروشگاهی ایجاد نمایید مگر اینکه این بسته نرم افزار فروشگاه ساز رو بهتون بده که گمان نمی کنم کسی این نرم افزار گرون رو به این قیمت در اختیارتون بذاره . ثبت دومین برای وبلاگ هم که کار محشری نیست

روش دوم : در اینکه فارکس و بورس جهانیه ارز و سرمایه گذاری در اون واقعا می تونه یکی از روش های واقعی کسب وکار اینترنتی باشه فکر نمی کنم کسی شک داشته باشه اما آیا این کار تخصصی که گاها با تجربه های این کار رو به شکست معترف می کنه توسط این بسته به شما  آموزش داده میشه ..؟ اونهم به طور کامل ..؟ (از ما نشنیده بگیرین اما اگه این کار رو به طور کامل بلد بودند دیگه نیازی به فروش امثال این بسته ها نبود ) .

و بالاخره روش سوم : این روش تنها روشیه که احتمالا بشه ازش به پول رسید اما چگونه ؟ کسانی که این بسته رو خریدن کاملا با این مساله آشنا هستند شما در این روش می بایستی به هر طریقی که شده این بسته رو که بابتش پول دادی به امید یاد گرفتن شاید راهی برای کسب پول اینترنتی به کس دیگری قالب کنی تا حداقل جبران پولی بشه که از کف دادی و شما به طور نا خواسته می شی یک بازاریاب و مبلغ رایگان برای این بسته ای که دوستان نوشته اند خداییش ارزش خریدن نداره ! فکر کنم تا حالا متوجه شدین که چرا کسانی که این بسته رو خریدن از این بسته ، به به و چه چه راه می ندازن البته غیر از بعضی از دوستان که واقعا دمشون گرم که تحت هر شرایطی حقیقت رو میگن امیدوارم من هم در جرگه این دوستان باشم و راه واقعی کسب درآمد رو ارائه بدم .

در آخر سه صحبت دارم :

1-    دوست عزیزی که دنبال کسب درآمد اینترنتی هستی ، همین اینترنت منبع عظیمی است در پیش روی شما که شما رو از خردین هر بسته ای مبرا می کنه پس تنبلی رو بذار کنار و واقعا راجع به کسب درآمد اینترنتی وقت بذار و تلاش کن مطمئن باش هر مطلبی راجع به کسب و کار اینترنتی از همین اینترنت جمع آوری شده و وحی منزل نیست و کسانی هم هستند که هر نوع مطلبی رو به رایگان در اختیار شما قرار بدهند فقط کافی است بخواهید .( حتی اگر از این بسته ها هم مطالب غنی بدست بیاری بدون تلاش به هیچ چیز نمی رسی ! )

2-    دوست عزیزی که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت می کنی و به هر نحو این بسته رو خریدی و قصد داری برای این بسته بازاریابی کنی، حداقل توضیحی راجع به نحوه عملکرد این بسته ارائه بدین چرا که بعضی اوقات نگفتن راست از خود دروغ زیان بار تره و عواقب بد تری داره !

3-    شاید بپرسین من چرا این حرفا رو زدم ..؟! علت رو بار ها گفتم یک بار دیگه هم می گم این وبلاگ ساخته شده در وحله اول برای جلوگیری از گمراهی کسانی که به هر دلیل دنبال کسب و کار واقعی اینترنتی هستند چرا که در اوایل کار، خودم نبودش رو واقعا حس کردم و از این رو انگیزه ای شد برای ایجاد وبلاگی که می بینین و در اولویت های بعدی اگر شد کسب و کار اینترنتی واقعی !

http://abinan.mihanblog.com/post/17

Ahura Mazda

No comments so far.

Be first to leave comment below.